Pokemon GO, GYM Nasıl Ele Geçirilir? GYM Savaşı Nasıl Kazanılır?

  • 29 Temmuz 2016
  • 393 kez görüntülendi.

GYM Nasıl Ele Geçirilir?

Gym savaşı nasıl yapılır ?

 

GYM Savaşı Nasıl Kazanılır

Simdilik  daha yeni piyasaya sürülmüş olan Pokemon go oyununda  hareket ederken saldırı uygulahan pokemonlar göremesekte, saldırı yapabilmek  için gym merkezlerine uğramamız gerekmektedir.

Sizde taktir edersiniz ki  gıri renkte olan gym merkezleri  bir pokemon go takımına ait değiller,  bir pokemon go takımına ait olmayan gym merkezlerine saldırı düzenlenmiyor.
Fakat gymlerin  rekleri belli olduğunda saldırı yapabilirsiniz.

Gym merkezlerinde savaş yaparken  size etkili kullana bileceğiniz bilgiler sunmaya çalışacağım.öncelikle sağlam bir pokemonunuz olması lazım oyuna yeni başlamış iseniz bir iki gym savaşını kaybetmeniz doğaldır.Gün geçtikçe daha da profosyenelleşeceksiniz ve pokemon go oyunu  üzerinde  daha bilgili  olacaksınız.

Pokemon Dövüş Komutları
Gym merkezlerinde iki tane  pokemon yani sizin ve karşı rakibin pokemonu savaşmak için  karşılaştığında  pokemonların kuvvetleri kadar sizinde el çabukluğunuzun olmasıdır. Oyuna ilk başladığınızda biraz zorlansanıda sadece 3 tane  olan kolay  komutlar sayesinde hızlı ve etkili savaş kazanabilirsiniz.
3 adet  kolay  komut olduğu için bir diğer unsur bu komutları doğru şekilde hızlı uygulamaktır.

Pokemon Dövüş Teknikleri

1. komut tek tuş: gym de savaşa koyduğunuz pokemonun  üstüne bir kere  dokunmanız durumunda pokemonunuzun savaş sırasında    ana yeteneğini kullanmasını sağlarsınız. Bu konuda bir konuya dikkat etmeniz gerekmektedir .Bu atak sık kullanılabilir fakat savaş sırasında sabit kalınmaması gerekmektedir.
İkinci komut ise uzun tuş: Kuvvetli bir atak yapıla bilmesi için bu komutu uygulayabilirsiniz. İlk bahsettiğim komutun tersine bu komutu uygulamak için biraz beklemeniz lazım ve bunun dışında da bu komutu uygularken aynı yerde sürekli kalmanız size zarar verecektir.
Üçüncü komut kaçınma tuşu: sağ sola dokunarak rakiplerin saldırılarından kurtulabiliyorsunuz.Bu sayede rakibin atağı boşa cıkmış oluyor.

Aşagıdaki videoda daha uygulamalı olarak anlatılıyor arkadaşlar..

GYM TAKTİKLERİ KONUMUZU ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ