pokemon go bag upgrade ne işe yarar

  • 26 Ağustos 2016
  • 1.651 kez görüntülendi.
pokemon go bag upgrade ne işe yarar

pokemon go bag upgrade

Son günlerde pokemon go oynayan kullanıcılar google aramalarında pokemon go bag upgrade ne işe yarar diye bir çok aramalarda bulundu bizde bilmeyenlere biraz bu konu hakkında değinmek istedim.

Pokemon go oyununda pokeball,revive vb. bir çok istem bulunmakta ve bu itemleri taşıyabilmeniz için oyundaki çantanız olması gerekmektedir.Biliyorsunuzdur ki oyundaki çantanızın (bag) belirli bir kapasitesi bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse 100 item taşıma kapasitesi olan bir çantanız ile yüz adet item taşıya bilirsiniz.Peki ya pokeball larınız yetmiyor pokestop merkezelerine her zaman gidemiyorum keşke daha çok item taşıyabilsem diye bir sorun yaşıyorsunuz.Bu durumda işinze yarayacak olan bag upgrade dir .

Bag upgrade ;

Pokemon go oyunundaki item taşıma kapasitenizi arttırmak anlamına gelir .Bunun için sizden istedikleri kadar coins istemektedir ve cantanızın kapasitesini arttırmaktadır.Bu sayede pokestop sıkıntısı çekenlerin derdine deva olacak birşeydir.

 

Bu konuda ingilizce bir video var item taşıma kapasitesine dikkat edin yukarda anlattıklarımı çok daha iyi anlayacaksınız.

Dilerseniz buraya tıklayarak pokemon go ne kadar kazandı öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ