Pokestop

  • 09 Ağustos 2016
  • 278 kez görüntülendi.
Pokestop

pokestopPokestop tabiri ile adlandırdığımız yerler pomemon go oyununa zevk heycan katan mekanlar arasından sadece  biri.Bulunduğunuz konuma en yakın yerlerdeki önemi büyük tarihi yerler, insanların kalabalık olduğu  halka açık yerler aslında Türkiye de  Camiler PokéStop yeri olarak bulunuyor.

Pokemon go Haritanızdaki mavi rekli  simgelere giderseniz bu yerlere gidebilirsiniz ve pokemon oyununu eğlenceli bir şekilde oynamak için bu yerler çok önemlidir. Bu mavi renklere mesafemiz azaldığı zaman mavi simge biçim  değiştiriyor ve bu simgeye dokukduğumuz an yuvarlak  şeklinde bir fotoğraf beliriyor ve rast gele  farklı eşyalar  veriyor.

Bu eşylar arasında  poke egg ve pokeball gibi değerli eşyalar çıkıyor.çıkan eşyaları cantanıza almak için baloncuklara dokunun.

Pokestop lardan  eşyaları aldığınız zaman mor bir renge dönüşecektir.Tekrar eşya almak için bu pokestop noktasının renginin tekrar mavi olana kadar beklemelisiniz yada baska bir pokestop noktasına gitmelisiniz.
Beşinci seviye ye yükselene kadar bir çok pokestop noktası size üçadet item verecektir. Beşinci seviyeye yükseldikten o sonra ise altı poketopuna kadar eşyalardan revive ve potions gibi farklı eşyalar elde edebileceksiniz.

pokestop poke topu düşürme taktiği

Pokestoplardan poke topu düşürmek daha düne kadar tamamen şans olduğunu düşünmekteydik fakat yeni gelen bilgilere göre bu şans oranını yüzde 99 kadar çıkara bilirsiniz.
Peki bunu nasıl yapabiliriz ?

Aslında bu çok basit bir yöntemi mevcut .Bir pokestop döndürdüğünüzde 5 dk sonra rengi maviye dönerken tekrar döndürdüğünüz de size güçlü poke topları veriyor .Bu yöntemleri deneyebilirsiniz işe yarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ