Pokemon GO’da Pokemon Savaşı Nerde ve Nasıl Yapılır?

  • 18 Temmuz 2016
  • 313 kez görüntülendi.
Pokemon GO’da Pokemon Savaşı Nerde ve Nasıl Yapılır?

Pokemon GO oyuncuları diğer oyuncuların bulduğu pokemonlarla savaş yapabilmeleri için telefonunuzdaki oyun haritasından gym buluşma bögelerine gitmeniz gerekiyor.Şimdilik oyun daha türkiyede resmi olarak  açılmadığı için oyuncuların büyük bir çoğunluğu halen çevrelerinde pokemon aramakta, az bir çoğunlukta oyuncuların ise Pokemon go  çarpışmalarına  başladığı gözlemleniyor.

gym noktaları

Gym Savaşları Katılmanız için minimum  Beşinci Seviye olmanız lazım

Pokemon go  GYM bölgelerinin hepsinde liderler bulunmakta olup, bu bölgelerde diğer oyuncuların pokemonları ile çarpışa bilmek için pokemon go oyuncularının  minimum  beşinci levele yükselmiş olmaları gerekiyor.Ayrı yetten savaş yapabilmek için rakip salon lideri seçmeniz gerekiyor

Keşfedilmemiş GYM Bulun Lideri Olabilirsiniz

Ülkemizde Pokemon karakterleri ile savaşa bilmek için her yerleşim yerinde  Gym noktaları bulunmakta.Gym bölgelerinin  kazanılması için Gym liderinin Gym takımının yada  Gym liderinin komple malüp olması gerekiyor. Bunun dışında  keşfedilmemiş bir Gym noktası bulunması halinde Gym noktasının  lideri olunabiliyor. Gym noktalarında savaş yapabilmek için bütün Gym’ bölgelerinde  beşinci ve yüksek  levellerde  kullanıcılar savaşlara katılabiliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ