Pokemon go prestige nedir

  • 04 Eylül 2016
  • 376 kez görüntülendi.
Pokemon go prestige nedir

Herkese iyi günler

Pokemon go da Prestij seviyesi gym alanlarında yer alan  Pokémon lar ile bağlantılıdır. Prestij seviyesi ne derece fazla ise  gym alanındaki Pokémon ların kuvvetide o kadad  fazladır. Prestige seviyelerini gö önüne getirmeden  gym de saldırı yapmak sizlere zararı olur. Sizin  takımınızın gym sinin Prestige seviyesini arttırabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz  sizin  takımınızın gym alanında  saldırı anteramanları düzenleyerek gerçekleşir .

Kendi gym nizde  gerçekleştirdiğiniz antrenmanlar gym prestij seviyesini kuvvetlendirecektir.Gym nizde  Antrenman uyguladıkça Pokemon larınızın kuvvetlendiğini farkedeceksiniz normal ol olarak sahip olduğunuz gym nizin Prestij seviyesi artacak, takımınız kuvvetli  bir pokemon go  takımı seviyesine yükselecektir  . karşı takımın kullanıcılarına mağlup olmak da onların takımını kuvvetlendirir. Atak yaptığınız ve kendi takımınıza almak istediğiniz gym nin Prestij değerini 0 yapmalısınız.

0 olduğunda  o takım elinde bulundurduğu gym sizin takıma vermiş anlamına gelir . Gym e Pokemon koymalısını ve defansını kuvvetlendirmelisiniz.

Dilerseniz buraya tıklayarak POKEMON STORAGE UPGRADE NEDİR öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ