Pokemon GO Nearby Nedir?

  • 20 Ağustos 2016
  • 265 kez görüntülendi.
Pokemon GO Nearby Nedir?

Pokemon go oyununda bize gelen sorulardan birisi pokemon go nearby nedir ?, Ne işe yarar ? gibi sorular yer almaktadır.Bizde bu sorunuzun yanıtınız aslında bir videoda toplayarak yanıt verdik .Aslında nearby bize yakınımızdaki pokemonları ve bize ne kadar uzak mesafede olduğunu göstermektedir.Kotanız var ise aşağıda verdiğim video yu izleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Not : Pokemon go da pokemonları yakalarken yanlış yöne doğru yürümeye artık son vermenin zamani geldi diye düşünüyorum.Bu konuda biraz araştırma yaptıktan sonra bir detayı fark ettim ve sizinle paylaşmak istedim arkdaşlar.

pokemon go oyununa girdiğimizde Nearby’e dokunuyoruz ve canınız ekranda beliren  hangi pokemonu tutmak istiyorsa ona dokunuyoruz. Daha sonra cihazımızı döndürüyoruz ve ya  etrafımızda yavaş yavaş  tam bir dönüş yaparak  pür dikkat  nearby yerine bakıyoruz. Baktığımızda  Nearby yuvarlağın  etrafında bir saniyeliğine  yeşil renkte ince bir dikdörtgen gözükürse  bize lazım olan  pokemon o trafatadır.Ne yöne gideceğimizi artık biliyoruz 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ