Pokemon go gym ve pokestop istekte bulunma

  • 30 Ağustos 2016
  • 423 kez görüntülendi.
Pokemon go gym ve pokestop istekte bulunma

pokemon go pokestop istek gönderme

Pokemon GO

kullanıcılarının bulunduğu yerde Poke Stop ve GYM noktası yok ise büyük oyunda bu büyük problemler yaratabiliyor. Sizde taktir edersiniz ki pokemon GO sanal gerçeklik oyunu sadece Poke topunu at pokemon tut bundan ibaret değil.Pokemon go oyunundan zevk almanız için oyunda belirli yerlerde ücretsiz olarak itemlerin dağıtıldıgı pokestop ve gym merkezlerine gitmeniz gerekiyor?Fakat bulunduğunuz yerde herhangi bir pokestop veya gym merkezleri bulunmuyorsa bu durumu pokemon go şirketine ticaket yolu ile istekte bulunup istediğiniz bölgede pokestop olmasını sağlayabilirsiniz.

Etrafınıza PokeStop veya GYM Nasıl Kurulur?
Pokemon go ilk tasarlarnırken kurucular tarafından bu sorun oluşturabileceğinden önceden bir forum sayfası oluşturulmuş herkez bu sayfadan istekte bulunup pokestop ve gym merkezleri oluşturabiliyordu.Fakat bu durum herkezin kendi evinin yanında pokestop ve gym merkezleri istemesi yani suistimal edimesi ile pokemon go şirketi bu istek formunu kaldırdı.

Yinede bu konuda bir destek talebi oluşturmak isterseniz buraya TIKLAYIN.

Fakat karşınıza türkçe anlamı şu şekilde olan bir yazı çıkacaktır .Fakat bu durum ilerleyen zamanlarda düzeleceğine inanıyoruz.

“Eğer yakınınızda yer alan bir PokeStop veya GYM alanı bulunmuyorsa size yakın olan yerel parkları, diğer ilginç mekanları ve tarihi bölgeleri ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ