Pokemon go eevee nasıl evolve edilir

  • 15 Eylül 2016
  • 323 kez görüntülendi.
Pokemon go eevee nasıl evolve edilir

Merhaba pokemon karakterleri takipçileri

pokemon go 3. Ayına girdi ve yüz milyondan fazla oyuncu tarafından indirildi.Yapımcıları tarafından oyun hakkında detaylı bilgi verilmediğini hepimiz bilmekteyiz .Oyuncular pokemon go oynayarak deneme yanılma yöntemi ile oyunun gizli özelliklerini keşfetmekteler.Örnek vermek gerekirse oyunun başında pikachu yakalamak için ilk hetapta verilen pokemonları seçmemek gerekiyor ve bellirli bir mesafe gittikten sonra pikachu ekranda beliriyor bunu hepimiz biliyoruz.Tıpki pikachu yakalama yöntemi gibi eevee pokemonu evrimleştirirken de bu şekilde bir yöntem bulunmaktadır.Başlangıçta hepimiz rast gele evrimleştiğini düşünüyorduk bu konuda da haksız sayılmayız ancak. Eevee pokemonu istediğimiz türe evolve etmeninde bir yöntemi olduğunu keşfettik .Sizinde
bildiğiniz gibi Eevee üç  çesit türe evrim geçire bilen  bir türdür. Eeveee pokemonu Jolteon (Elektrik karkateri), Vaporeon (Su karakteri) ve Flareon (Ateş karakteri) ne evrimleştirebiliyorsunuz.Zaten hali hazırda zor bulunan bu pokemonu birden evole etmek için bol miktarda candy istiyor haliyle istemediğimiz bir pokemona evrimleştirmeyi hiçbirimiz istemeyiz.

Pokemon go eevee pokemon nasıl evolve edilir ?

      Aslında bu sorunuzun yanıtı oldukça basit sizinde bildiğiniz gibi pokedexte sahip olduğunuz pokemonların üzerine tıkladığınızda isimlerinin yanlarında bir kalem işareti bulunmakta, oraya tıkladığımızda eevee pokemonu hangi pokemona evole etmek istiyorsanız aşağıdaki eşittirin solunda kalan isimleri yazmanız gerekmektedir ilk harfi büyük olacak bunu sakın unutmayın.
Rainer = Vaporeon
Sparky = Jolteon
Pyro = Flareon

pokemon go taktikleri başlığı altındaki bu paylaşımımızı arkadaşlarınız ilede paylaşmayı unutmayın . Ayrıca aşağıdaki videoda daha görsel olarak uygulamalı bir şekilde izleyerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ