Pokemon go dost pokemon nasıl seçilir

  • 13 Eylül 2016
  • 403 kez görüntülendi.
Pokemon go dost pokemon nasıl seçilir

Pokemon go kullanıcılarını sıkmamak için sürekli kendini güncellemeye ve yenilemeye devam ediyor . Bunlardan bir taneside yeni gelen pokemon go  buddy güncellemesi bir diğer adıyla dost pokemon güncellemesi diye biliriz.

Peki pokemon go buddy nedir ?

Aslında bir diğer konumuzda bu konuyu uzun uzun anlatmıştık fakat kısaca değinmek gerekirse pokemon çizği filminde ash ve pikachu ikilisi gibi bir pokemon seçip o pokemonla yürüdüğünüz mesafe kadar candy(şeker) kazanabiliyorsunuz.Ancak seçtiğiniz her pokemon için mesafe başına kazanacağınız candy farklı olacaktır.Misal vermek gerekirse pikachu icin 3 km de 1 candy kazanırken ,nadiron için 5 km de 1 candy kazanıyorsunuz.

pokemon go buddy pokemon nasıl seçilir?

Bu işlem için öncellikle 0.37.0 güncellemesini yüklemeniz gerekmektedir.Sitemizde pokemon go günceleme kategorisinden pokemon go buddy güncelleme konusundan oyunu güncelleyebilirsiniz.Ardından oyunu ilk açtığınızda ekranın sol alt köşesinde yer alan   oyuncu avatarımıza   dokunuyoruz.
Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ekranın sağ alt köşesinde yer alan 3 adet –  isaretli yeşil renkte olan yere tıklıyoruz.
Bu işlemide tamamladıktan sonda önümüze gelen ekranda yer alan Buddy işaretini seçerek tekrar önümüze gelen yerde dost pokemonunuz hangisi olmasını istiyorsanız o pokemonu işaretleyip işlemi tamamlıyorsunuz.

Aşağıdaki video da detaylı bir şekilde anlatımı mevcut gö atabilirsiniz.Ayrıca dost pokemonu seçmeden önce hangi pokemon kaç km de kaç canddy veriyor bu konumuza göz atmak için tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ