pokemon go boy ve kilo etkisi

  • 01 Ağustos 2016
  • 398 kez görüntülendi.
pokemon go boy ve kilo etkisi

pokemon go boy kilo

Pokemon go oyununda tuttuğumuz tüm pokemonların değişik fonksiyonları vardır. Sahip olduğumuz pokemonun can HP si de dahil , CP(Combat Point) si de dahil, uygulaya bildiği ataklardan  kilosu ve boyuna dek bütün fonksiyonları tüm pokemonların şahsına ait fonksiyonları vardır. Oyun kurucuların şimdiye kadar bir duyuru yapılmamış olsada ciddi olarak dikkatimizi çeken bilgiyi size sunacağım arkadaşlar.

 

kilo ve boy önemli mi?

 

Şimdilik oyunda pokemonun  kilo ve boy XS ve XL verileri gözle görünür  bir biçimde belirmese  bile bu fonksiyon önümüzdeki günlerde ciddi taktikler yapmanıza fayda sağlayacaktır.

 

Oyunda XL(X-Large) ibaresi kullanan pokemonlar standatlardan  fazlan ağır pokemon gurubunda yer alırken oyunda XS(X-Small) ibaresi kullanan pokemonlar normalin aşağısında boy veya  kilo dengesine sahip olduğu açık bir şekilde gözükmektedir.

 

Oyunda simdilik  bu biçimde bir bilgi verilebilir, kilosu  olan pokemonlar hasar oranı daha çoktur ancak XS düşük kilolu  pokemonlar hız oranı daha çoktur ancak atak yaptığın vereceği hasar daha azdır.

 

Ancak bu konuda en dikkat edilmesi gereken konu pokemon go   oyununun güncellemler sayesinde yeni bir şekle bürünecektir..örnek vermek gerekirse. Bedeni ile  atak uygulayan bir Snorlax ağırlığına  göre yaptığı hasar az olacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ