Pokemon go batarya ömrünü uzatma

  • 23 Ağustos 2016
  • 251 kez görüntülendi.
Pokemon go batarya ömrünü uzatma

Pokemon go Batarya, Şarj Tüketimi Sorunu

Bu zamanda oynanan bütün oyunların telefon bataryalarını bir sümüğün kanı emdiği gibi tükettiği çok açık ortada. Bu zamanda herkez tarafından oynanan popilaritesi yüksek video tabanlı oyunlar gerçekten fazla batarya tüketimi yapmaktadır. Pokemon GO gibi video ve yüksek grafik teknolojisi dışında ek olarak Gps teklojisinden de faydalanmakta buda batarya tüketimini daha fazla arttırmaktadır.  Pokemon GO kurucuları anlattığımız bu batarya tüketim fazlalağını için , batarya tasarrufu  için bir mod eklemişler .Pokemon go batarya tasarrufu yapmak için  Uygulama ayarlarından Battery Saver seçmeniz gerekmektedir.

pokemon go batarya saver

Pokemon go battery saver nasıl aktif edilir ?

Pokemon go oyununun  içerisinde pokeball’ın üzerine dokunun > Sağ üst taraftaki “Settings” yerine  dokunun > ardından ise Battery Saver kısmını şeçip çalışır hale getirin.

Pokemon go batarya sorunu çözümü için bir diğer alternatif ise android tabanlı telefonlarda güç tasarrufu modunu aktif hale getirmeniz olacaktır.Güc tasarrufu modunu aktif hale getirmek için yukarı münülere dokunup orada bulunan güç tasarrufu aktif hale getirmelisiniz.

Pokemon go batarya ömürünü uzatmak için bir diğer alternatif ise googe maps yüklemektir bu konu hakkında daha önce detaylı bir şekilde anlatmıştık dilerseniz POKEMON GO MAPS adlı konumuzu tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ