Pokemon go android 0.41.2 ios 1.11.2 Güncellemesi

  • 11 Ekim 2016
  • 255 kez görüntülendi.
Pokemon go android 0.41.2 ios 1.11.2 Güncellemesi

Merhaba pokemon karakterleri takipçileri bugün sizlere niantic firmasının resmi internet sitesinde yayınladığı bir açıklamayı paylaşmak istiyorum.Oyun yetkilileri oyuncu kaybını önlemek ve oyuna olan ilginin azalmasını önlemek maksadı ile sürekli yenilikler ve güncellemeler ile kullanıcıların oyunda harcadığı zamanı arttırmak istiyor.Bunlardan biriside bu gün pek yakında geleceği açıklanan pokemon go android 0.41.2 ve ios 1.11.2 güncellemesidir.

Peki Pokemon go android 0.41.2 ve ios 1.11.2 ile gelecek olan yenilikler nelerdir ?

– Bildiğiniz üzere daha önceki konumuzda niantic şirketinin ender pokemonları yakalamak için bir sistem üzerinde çalıştığını belirtmiştik bu güncellemede bu nadir bulunan pokemonları yakalamak için aynı türden yakaladığınız pokemonlar başına ender pokemon yakalamak için kullanacağınız catch bonusu kazanabileceksiniz.

-Bu güncellemede kendi takımınıza ait gym mekanlarında antereman yaparken 6 adet pokemon koyabileceksiniz ve CP ayarını aşağıya çekebileceksiniz.Mesela gym deki pokemonun cp si 2000 sz bunu 1500 düşürebileceksiniz.

-Bildiğiniz gibi kuluçka makinesinde donmalar meydana gelmekteydi bu sorunu bu güncellemeden sonra düzelecektir.Kuluçka makinesi ekranından çıktığınızda yürüdüğünüz mesafeden sonra baktığınızda yumurtalar yine çatlayacaktır ekranda kalmanıza gerek kalmayacak.

-Evolve(evrim) esnasındaki geçen süre azaltılmıştır.

-Oyun ses ayarlarında bir kaç küçük ayar yapılmıştır.

-Oyunla ilgili küçük düzenlemeler yapılmıştır.

Evet gördüğünüz gibi şirket bizim oyunda kalmamız için elinden gelen çabayı sarf etmekte fakat hala ülkemizde oyunu yayınlamamakta ısrar etmektedir.Umarım en kısa sürede ülkemizde de resmi olarak oyunu indirebiliriz.

Pokemon go android 0.41.2 indir

Pokemon go ios 1.11.2 indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ