lure module nedir Nasıl Kullanılır?

  • 12 Ağustos 2016
  • 326 kez görüntülendi.
lure module  nedir Nasıl Kullanılır?
Lure Module gibi eşyaları sitemizde itemlerde anlattık aslında ama yinede bu konuyu detaylı anlatmak istedim. Lure Module elde etmesi çok zor olsada oyuna kattığı heycan ve enerji paha biçilemez diyebiliriz.Her defasında bu itemi kullandığımızda bizi pokestop noktasına götürünce içimizdeki acaba sorunu anlatmamız münkün bile değil.
 lure module nasıl kullanılır ?, kullanımı biraz kafa karıştırıcı gibi gözükse bile aslında çok eğlenceli bir o kadarda kolaydır aşağıda verdiğim resimlerde bunu anlayabilirsiniz.
Lure Module Nasıl Kullanılır

 

PokeStop mekanlarına gitmişseniz burada ne kadar çok yapılacak şey olduğunu aslında sizinde bilmeniz lazım.

Ortada bulunan yuvarlak halkayı çevirdiğiniz zaman farklı eşyalar çıkıyor ama sadece bundan ibaret değil  module aktif ederek çevrenizde bulunan pokemon yaratıklarını bulunduğunuz konuma getiriyorsunuz ama burada bence özellikle yapmanız gereken şey itemleri doldura bildiğiniz kadar doldurmanız.

Sizinde fark ettiğiniz gibi pokestop mekanında  üsütünde  bir “module boşluk” yer alıyor buraya bir defa dokunuyoruz.
ardından  açılan pencerede ilk resimde gibi module  imagesi yer alıyor ve buna da dokunup artık lure module itemi kullanılır hale gelmiş oluyor.

Peki bu Lure Module ne zaman kullanılmalı?

ilk olarak söylemekte yarar  var ki lure module aktif edilmesi kullanıma başlandıktan yarım saat  içinde işinize yarar , bu sebepten ötürü pokestop mekanında  daha fazla duracaksanız  dokunmak ta yarar var ve dikkate alcağınız bir şeyde dokunulduğunda sadece  siz değil diger çevrenizdeki oyuncularda bundan yararlanıyorlar.Kısaca anlatmak gerekirse çevrenizde yapraklar görürseniz biraz beklemelisiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ