Ender Pokemon Yerleri

  • 02 Ağustos 2016
  • 425 kez görüntülendi.
Ender Pokemon Yerleri

en güçlü pokemonlar

Merhaba  arkadaşlar.Öncelikle Nadir bulunan pokemonları tutabilen  arkadaşlar bu pokemonları nerelerde tutabildiğini yorumda paylaşırsa sevinirim herkez faydalanmış olur.

Pokemon go henüz ülkemizde ineirime sunulmamış olsa dahi bildiğiniz üzere oldukça popiler bir oyun haline büründü .Oyunda şimdilik 151 adet pokemon bulunmakta ve bu pokemonların çok az sayıda olanı çok güçlü ve oldukça nadir bulunmakta.Aslında bu pokemonları bulmanın büyük bir şans olduğunu söyleyebiliriz.Şimdi sizlere ender pokemonlar nerede bulunur bunun ipuçlarını vereceğim .

Öncelikle nadir bulunan pokemonları yakalamak istiyorsanız tek tük pokemon çıkan yerlerden uzak durmanız lazım.İşlek caddeler gibi pokemobların fazla sayıda olduğu yerlerde rastlama oranınız daha yüksektir.Su tipi ender pokemonlar gibi türlerine göre yakalamak istyorsanız sulak işlek yerlerde aramalısınız.Kaya tipi ender arıyorsanız kalabalık tarihi anıtlar olabilir .Yani bu konuda biraz mantığınızı yürütmeniz gerekecek.

Bir diğer nadir bulunan pokemon yakalama taktiği ise bu anlattığım tarzda olan yerlerde lure modüle açmaktır. Bu sayede kısa süre zarfında etrafınızda bulunan pokemonları yanınıza çekerek nadir bulunan pokemon olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Çoğu  Gym noktasında gördüğüm 2500 cp üstü  &Charizard- Dragonite 2500cp üstü Bu pokemonları ülkenin nerelerinde hangi  özelliğe sahip yerlerde tutuyor bi yorumda bahsedin bizde faydalanalım ?Ben yirmi altı yaşındayım. Pokemon çizgi filminin heme hemen tüm bölümlerinin tamamını izlemiş birisiyim. Benim yasımdakiler cok iyi bu çizgi filmi bilirler . bu pokemon filiminin bizim için anlamı çok başkaydı Bir Dragonite’ım olmasını çok istiyorum.

 

Ender zor bulunan pokemonları tutanlar yorumda lütfen tutabildiğiniz pokemonların  il ve  ilçesini mekanını yorumda bizimle paylaşırsanız sevinirim :)herkez faydalanmış olur..

 
Aşağıdaki videoda ender pokemonlar ile ilgili izlemenizi öneririm.

Dilerseniz buraya tıklayarak Pokemonları evrimleştirmenin en kolay yolunu öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ