windows phone için pokemon go geliyor

  • 26 Temmuz 2016
  • 164 kez görüntülendi.
windows phone için pokemon go geliyor

Pokmon go yayınlandığı her ülkeyi fetih ederek adeta pokemon bağımlılığı halin gelmiş durumdayken şimdide windows phone kullanıcılarına pokemon go şirketinin bir güzel haberi var .Sıkı tutunun Pokemon go yu artık sizde kullanabileceksiniz.

İlk olarak android ve iphone telefonlarına uyarlanan yürüyüş ve gerçeklikle arıtılmış bu oyun artık windows phone içinde yazılım denemelerine başlanmış durumda !!

Geçtiğimiz günlerde windows phone kullanıcıları telefonlarında pokemon go oyununu oynayabilmek için internet dünyasında sanal imza kampanyası başlatmıştı .Yaklaşık olarak elli bin imza toplayan kullanıcıların isteği tam olarak karşılık bulmamıştı.Fakat bu günlerde bir geliştirici firması windows phone için oyunu uyarlama testlerine başladığını duyurdu .

Geliştirici firma yayınladığı ekran görüntüsünde çalışmalarının ne durumda olduğunu windows phone takipcilerine duyurdu.Yayınladığı bu ekran görüntüsünde oyunun azda olsa çalıştığını görmek mümkün fakat şimdilik artılmış gerçeklik yani kamerayla pokemon yakalama hala aktif değil pokemonlar harita üzerinden yakalanabiliyor.

Geliştirici elinde bitmesi gereken uygulama ve programlar olduğu için sürecin yavaş ilerdiğini söylüyor.Tahiminlerimize göre oyun gelecek haftalarda yayınlanacaktır.

windows phone için pokemon go geliyor

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ