pokemon go yeni özellikler

  • 31 Temmuz 2016
  • 264 kez görüntülendi.
pokemon go yeni özellikler

pokemon go yeni özellik

1) POKEMON TAKAS SİSTEMİ

 

Pokemon Oyunu  içerisinde hangi takım üye oldugunuz fatketmez  bir takıma üye olun, bütün oyuncuların tek istediği şey oyundaki Pokemonları ile  serbestçe takas uygulaya bilmek ve bu sebeble Pokedexini çoğaltmak. Pokemon go da Takas özelliğinin hangi zamanda  oyuna geleceği şimdilik  bilinmiyor  fakat pokemon oyununin  keyfini yükseltmek  için olmassa olmazlardan olduğu söylenebilir.

 

2) YENİ NESİL POKEMONLAR

 

Bildiğiniz üzere şimdilik Pokemon GO oyununda  ilk nesil Pokemon karakterlerini tutabilirsiniz. Bunun eksisi ise pokemon oyuncularının sürekli aynı Pokemon karakterleri ile  rastlaşmasına sebeb oluyor. Farklı Pokemon lar içerisinde  Pokemon Moon, Sun, X ve Y karakterlerine ait Pokemon oyunlarının olduğunu ön düşüne bilirsiniz.Şimdiye dek  ilk pokemlnlardan oluşan toplamda yüz elli bir Pokemon karakterinin  yüz kırk beşi tutuldu. Farklı pokemon karakterleriyle bu sayının yükselmesi pokemon oyununa bir adrenalin getirmesi planlanıyor.

 

3) MELEZ POKEMON’LAR

 

John Hanke’in Comic-con toplantısında adından bahsettiği güncellemeler içerisinde, Pokemon karakterlerinin üretilmesi de geçmişti. Bundan ötürü melez Pokemon türleri karşılaşabiliriz  ve kullanıcılar şahsına ait Pokemon karakterlerine  sahibi olabilir.

 

4) TAKIMINA ÖZGÜ POKEMON

 

Pokemon GO oyununda , Mystic, Valor ve Instinct gibi seçebileceğiniz üç değisik pokemon takımı yer almakta.Bu pokemon go  takımlarının logoları  ise takımlarına ait olan Legendary (En ) uçan Pokemon’lar. Önümüzdeki günlerde gelmesi pilanlanan bu özellik ise yer aldığınız pokemon takımının Legendary Pokemon nu tutabilirsiniz . Her bir kullanıcı yer aldığı takıma ait Pokemon u pokedex ine koyabilir ve yer aldığı pokemon takımının gücünü de yükseltecek.

 

5) POKE-STOP’LAR POKE-CENTER’LARA DÖNÜŞEBİLECEK

 

Pokemon go oyunundaki en iyi farklılıklardan  bir tanesidr Pokestop’ları şahsınıza göre ayarlayabilecek olmanız ve Poke-center’lara çevirebileceksiniz. Pokemon GO oyununun yeni başlayan kullanıcılarında olduğu gibi, darbe almış Pokemon’larınızı Poke-center’larda normale dönüştüreceksiniz. Poke-center’ların çalışma şartları hakkında bilgi verilmedi ama çok güzel bir güncellleme olacağı kesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ