Oyunda olsa ne güzel olurdu Diyebileceğimkz Pokemon GO özellikleri

  • 02 Eylül 2016
  • 385 kez görüntülendi.
Oyunda olsa ne güzel olurdu Diyebileceğimkz Pokemon GO özellikleri

Herkese iyi günler arkadaşlar

Simdi sizlere ”Oyunda olsa ne güzel olurdu Diyebileceğimkz Pokemon GO özellikleri” konusunu biraz anlatacağım.

Şimdilik hala beta sürecinde olan Pokemon GO oyununda ilerleyen zamanlarda güncellemeler ile onlarca yebi özellikler gelecek fakat bizim için bazı yeniliklerin en çabuk şekilde gelmesi gerektiğini düşünüyoruz, peki bu hayal ettiğimiz yenilikler neler ?

pokemon go toplu seçim

TOPLU SEÇİM VE İŞLEM YAPMA

Yakaladığımız rattata ,Pidgey ve ekans’ları tek tek tranfer etmek oyundan gerçekten insanı soğutuyor hele birde cihazınız biraz orta seviye bir telefonsa oyunda kasması da cabası diyebiliriz. .Demek istediğim o ki pokemon go toplu transfer seçiminin gelmesi eminim sizde benim gibi düşünüyorsunuzdur.

pokemon go takip sistemi

TAKİP ÖZELLİĞİ GELMESİ

Bildiğiniz gibi oyunda üç adım takip sistemi mevcut fakat bu o kadar da detaylı olmadığı için etrafta boş yere zaman harcamamızı sağlıyor.Pokemon go 3 adım yerine daha detaylı zaman kaybımızı azaltacak bir takip sistemi getirmesini istiyoruz.

pokemon go gym

GYMLERE BEKLEME SÜRESİ GELMESİ

Pokemon go oyununda simdi en muzdarip olduğumuz konulardan birisi  GYM mekanlarında tüm gücümüzle çarpıştıktan sonra  GYM mekanlarını bir diğer oyuncunun ele geçirmesi. Çevrede gezip GYM yi ele geçirmek için arada bir saldırı yapan  karaktersizlerden sonra oyunda gelecek yeniliklerden en güzeli , GYM mekanına 1 dakika bekleme zamanının getirilmesi ve sadece çarpışma yapan kişilerin yeniden alabilmesi en iyi yenilikler arasında olacağına inanıyorum.

pokemon sıralaması

POKEMON TÜRÜNE GÖRE SIRALAMA

Cihazınızın ekranındaki Pokemonları adına veya CP değerine göre götermesine ek olarak TÜR cinsine   de göstere bilme veya yanlızca o pokemon cinsine göre sıralaya bilsek güzel olurdu .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ